Views Fraction Slider (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: True
fr: Vrai

en: False
fr: Faux

en: Views
fr: Vues

en: Controls
fr: Contrôles

en: Pager
fr: Pagination
