Views Fraction Slider (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Views
hu: Nézetek

en: Controls
hu: Vezérlők

en: Pager
hu: Lapozó
