Views Fraction Slider (7.x-2.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Administration
ar: الإدارة

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Views
ar: الرؤى

en: Installed
ar: مثبت

en: Pager
ar: دليل الصفحات
