Views Fraction Slider (7.x-2.2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ca: Administració

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Pager
ca: Paginador
