Views Fraction Slider (7.x-2.2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Administration
cs: Administrace

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Controls
cs: Ovládání

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Pager
cs: Stránkovač
