Views Fraction Slider (7.x-2.2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Administration
et: Haldus

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Views
et: Vaated

en: Controls
et: Nupud

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Pager
et: Lehitseja
