Views Fraction Slider (7.x-2.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Views
eu: Bistak

en: Controls
eu: Kontrolak

en: Installed
eu: Instalatuta
