Views Fraction Slider (7.x-2.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Administration
fi: Ylläpito

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Views
fi: Näkymät

en: Controls
fi: Hallintavaihtoehdot

en: Installed
fi: Asennettu

en: Pager
fi: Sivutus
