Views Fraction Slider (7.x-2.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Administration
gl: Administración

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Views
gl: Vistas

en: Controls
gl: Controis

en: Installed
gl: Instalado

en: Pager
gl: Paxinador
