Views Fraction Slider (7.x-2.2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Administration
it: Amministrazione

en: True
it: Vero

en: False
it: Falso

en: Views
it: Viste

en: Controls
it: Controlli

en: Installed
it: Installato

en: Pager
it: Paginazione
