Views Fraction Slider (7.x-2.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Views
jv: View

en: Installed
jv: Dipasang
