Views Fraction Slider (7.x-2.2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Controls
kn: ನಿಯಂತ್ರಣಗಳು

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Pager
kn: ಪೇಜರ್
