Views Fraction Slider (7.x-2.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Administration
lv: Administrēšana

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Views
lv: Skati

en: Installed
lv: Instalēts

en: Pager
lv: Šķirklis
