Views Fraction Slider (7.x-2.2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Administration
nl: Beheer

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Views
nl: Overzichten

en: Controls
nl: Besturingselementen

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Pager
nl: Paginering
