Views Fraction Slider (7.x-2.2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Administration
pl: Administracja

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Views
pl: Widoki

en: Controls
pl: Kontrolki

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Pager
pl: Stronicowanie
