Views Fraction Slider (7.x-2.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Views
sv: Vyer

en: Controls
sv: Kontroller

en: Installed
sv: Installerad

en: Pager
sv: Paginerare
