Views Fraction Slider (7.x-2.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது
