Views Fraction Slider (7.x-2.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Administration
vi: Quản lý

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Pager
vi: Phân trang
