Views FractionSlider (7.x-2.3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Administration
ast: Alministración

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Image
ast: Imaxe

en: none
ast: nengún

en: Installed
ast: Instaláu
