Views FractionSlider (7.x-2.3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Administration
bs: Administracija

en: Tags
bs: Tagovi

en: Image
bs: Slika

en: none
bs: ništa
