Views FractionSlider (7.x-2.3) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Tags
hu: Címkék

en: Image
hu: Kép

en: none
hu: nincs

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Views
hu: Nézetek

en: bottom
hu: lent

en: top
hu: fent

en: left
hu: bal

en: right
hu: jobb

en: Features
hu: Jellemzők

en: Controls
hu: Vezérlők

en: Installed
hu: Telepített

en: Pager
hu: Lapozó

en: Fields Settings
hu: Mezők beállításai
