Views FractionSlider (7.x-2.3) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Administration
is: Stjórnun

en: Tags
is: Efnisorð

en: Image
is: Mynd

en: none
is: engin

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Views
is: Gagnasýn
