Views FractionSlider (7.x-2.3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Image
nn: Bilete

en: none
nn: ingen
