Views FractionSlider (7.x-2.3) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Administration
oc: Administracion

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Image
oc: Imatge

en: none
oc: pas cap

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Views
oc: Vistas

en: left
oc: equèrra

en: right
oc: dreita

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Controls
oc: Contraròtles

en: Installed
oc: Installat

en: Pager
oc: Paginacion
