Views FractionSlider (7.x-2.3) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Administration
os: Разамынад

en: Tags
os: Тегтæ

en: Image
os: Сурæт

en: none
os: нæй
