Views FractionSlider (7.x-2.3) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Image
ta: படம்

en: none
ta: இல்லை

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது
