Views FractionSlider (7.x-2.3) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Administration
vi: Quản lý

en: Tags
vi: Thẻ

en: Image
vi: Ảnh

en: none
vi: không có

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: bottom
vi: đáy

en: top
vi: đỉnh

en: left
vi: trái

en: right
vi: phải

en: Features
vi: Tính năng

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Pager
vi: Phân trang
