Views FractionSlider (7.x-2.4) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Tags
am: መለያዎች

en: none
am: ምንም
