Views FractionSlider (7.x-2.4) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Administration
be: Кіраванне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Image
be: Малюнак

en: none
be: няма

en: top
be: уверсе

en: left
be: злева

en: right
be: справа

en: Features
be: Функцыі

en: Installed
be: Усталявана

en: Pager
be: Гартальнік
