Views FractionSlider (7.x-2.4) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Image
bn: ছবি

en: none
bn: একটিও নয়

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত
