Views FractionSlider (7.x-2.4) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Tags
cy: Tagiau

en: Image
cy: Delwedd

en: none
cy: dim

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Dimensions
cy: Dimensiynau

en: left
cy: chwith

en: right
cy: de
