Views FractionSlider (7.x-2.4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Administration
gu: સંચાલન

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: 1
gu: ૧
