Views FractionSlider (7.x-2.4) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Image
hy: Նկար

en: none
hy: ոչ մի

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: Installed
hy: Տեղադրված
