Views FractionSlider (7.x-2.4) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Administration
id: Administrasi

en: Tags
id: Tag

en: Image
id: Gambar

en: none
id: tidak ada

en: True
id: Benar

en: False
id: Salah

en: Views
id: View

en: Dimensions
id: Dimensi

en: bottom
id: bawah

en: top
id: atas

en: left
id: kiri

en: right
id: kanan

en: Features
id: Fitur

en: Installed
id: Terinstal

en: Pager
id: Pembuat halaman

en: Increase
id: Perbesar

en: Responsive
id: Responsif
