Views FractionSlider (7.x-2.4) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Administration
ja: 管理

en: Tags
ja: タグ

en: Image
ja: 画像

en: none
ja: なし

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Views
ja: ビュー

en: Dimensions
ja: サイズ

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Features
ja: フィーチャー

en: Installed
ja: インストール済み

en: Pager
ja: ページャー

en: Responsive
ja: レスポンシブ

en: Fields Settings
ja: フィールドの設定
