Views FractionSlider (7.x-2.4) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Tags
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: none
jv: ora ana

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Views
jv: View

en: Installed
jv: Dipasang
