Views FractionSlider (7.x-2.4) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Tags
km: ស្លាក

en: Image
km: រូប​ភាព

en: none
km: គ្មាន

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង
