Views FractionSlider (7.x-2.4) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Administration
ur: تنظیم

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Image
ur: تصویر

en: none
ur: کوئی نہیں

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط

en: Views
ur: ویوز
