Views FractionSlider (7.x-2.5) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Administration
af: Administrasie

en: Tags
af: Etikette

en: Image
af: Beeld

en: none
af: geen

en: left
af: links

en: right
af: regs
