Views FractionSlider (7.x-2.5) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Administration
ar: الإدارة

en: Tags
ar: وسوم

en: Image
ar: الصورة

en: none
ar: لا شيء

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Views
ar: الرؤى

en: Dimensions
ar: الأبعاد

en: Features
ar: الخصائص

en: Installed
ar: مثبت

en: Pager
ar: دليل الصفحات
