Views FractionSlider (7.x-2.5) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Tags
az: Teqlər

en: Image
az: Şəkil

en: none
az: yoxdur

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Views
az: Görünüşlər

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Pager
az: Peycer
