Views FractionSlider (7.x-2.5) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Administration
bg: Администриране

en: Tags
bg: Таг

en: Image
bg: Снимка

en: none
bg: не

en: Views
bg: Изгледи
