Views FractionSlider (7.x-2.5) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Image
el: Εικόνα

en: none
el: κανένα

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Dimensions
el: Διαστάσεις

en: bottom
el: κάτω

en: top
el: επάνω

en: left
el: αριστερά

en: right
el: δεξιά

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Pager
el: Πλοήγηση
