Views FractionSlider (7.x-2.5) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Administration
eo: Administrado

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Image
eo: Bildo

en: none
eo: neniu

en: Views
eo: Vidoj

en: left
eo: maldekstre

en: right
eo: dekstre

en: Features
eo: Ecoj

en: Pager
eo: Tabulpaĝilo
