Views FractionSlider (7.x-2.5) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Administration
he: ניהול

en: Tags
he: תגיות

en: Image
he: תמונה

en: none
he: ללא

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Views
he: היבטים

en: Dimensions
he: מימדים

en: Features
he: פיצ'רים

en: Installed
he: מותקן

en: Pager
he: דפדוף
