Views FractionSlider (7.x-2.5) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Administration
hr: Administracija

en: Tags
hr: Oznake

en: Image
hr: Slika

en: none
hr: ništa

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: Features
hr: Značajke

en: Installed
hr: Instaliran
