Views FractionSlider (7.x-2.5) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Image
ku: وێنە

en: none
ku: هیچ

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە
