Views FractionSlider (7.x-2.5) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Tags
lv: Birkas

en: Image
lv: Attēls

en: none
lv: neviens

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Views
lv: Skati

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: bottom
lv: apakša

en: top
lv: auugša

en: left
lv: kreisā

en: right
lv: labā

en: Installed
lv: Instalēts

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Increase
lv: Palielināt

en: Responsive
lv: Responsīvs
