Views FractionSlider (7.x-2.5) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Tags
mn: Тагууд

en: Image
mn: Зураг

en: none
mn: хоосон

en: False
mn: Худал

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Dimensions
mn: Хэмжээнүүд
