Views FractionSlider (7.x-2.5) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Administration
fa: مدیریت

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Image
fa: تصویر

en: none
fa: هیچ

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Views
fa: نماها

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: left
fa: چپ

en: right
fa: راست

en: Installed
fa: نصب شده

en: Pager
fa: صفحه‌بند
